Oferta

W mojej pracy posługuję się zdrowym rozsądkiem dopasowując metodę do potrzeb i możliwości studentów. Jestem ogromnym zwolennikiem harmonijnego rozwijania wszystkich umiejętności językowych z naciskiem na komunikację. Uważam jednak, że w przypadku osób dorosłych, w polskich warunkach (2-4 godziny tygodniowo, po których zazwyczaj następuje przerwa w obcowaniu z językiem) stawianie na metody podobne do nabywania języka w sposób naturalny (akwizycji), tak jak to się dzieje w przypadku pierwszego języka, daje ostatecznie gorsze rezultaty niż dobrze przygotowane i przeprowadzone lekcje, w trakcie których nauczyciel stara się jak najwcześniej pokazać uczniom jak działa system danego języka i zachęcić ich do zabawy tym językiem poprzez świadome tworzenie treści, które chcą wyrazić.

Kładę także nacisk na posługiwanie się ładnym i poprawnym językiem, ponieważ uważam, tak jak jedna z moich byłych studentek, że „poprawność i stopień biegłości posługiwania się językiem bardzo wpływa na sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez innych w tym obcokrajowców”. Z tego również powodu, jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba, zwracam uwagę na umiejętność poprawnego przekładu na język ojczysty, co obecnie nie jest tak oczywiste, jak by się to mogło wydawać.

Podsumowując, nie jestem w stanie zagwarantować cudu w krótkim czasie. Umiejętności takie jak mówienie i rozumienie ze słuchu wymagają czasu i solidnej pracy ze strony studenta. Mogę natomiast obiecać ciekawe i interaktywne zajęcia bazujące na indywidualnym podejściu i zaangażowaniu prowadzącego, interesujących książkach renomowanych firm wydawniczych oraz materiałach własnych, co w rezultacie da wiedzę pozwalająca na bezproblemowe zdawanie egzaminów, a co najważniejsze wiedzę, która nie zniknie kilkanaście miesięcy po zdanym egzaminie. Jest to nie tylko moje zdanie, ale przede wszystkim byłych uczniów, którzy korzystają z dobrodziejstw znajomości języka wiele lat po zakończeniu nauki.

Wśród różnorodnej oferty kursów znajdą Pańśtwo:
  • Kursy przygotowujące do egzaminów państwowych ( matura, egzamin gimnazjalny)

• Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych ( Cambridge)

• Kursy dla początkujących

• Kursy dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych w celu utrzymania/poprawy umiejętności posługiwania się językiem angielskim

• Kurs 'Conversation Lab' dla zaawansowanych chcących poprawić zasób słownictwa oraz zwrotów - zajęcia z naciskiem na opanowanie nowego słownictwa i swobodne wykorzystanie go w konwersacji

• Kursy przygotowujące do wyjazdu do pracy za granicą

Tłumaczenia:

W celu uzyskania informacji nt. tłumaczeń, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Nie świadczę usług tłumacza przysięgłego.

angielski zduńska wola, szkoła angielskiego zduńska wola, szkoła języka angielskiego zduńska wola, lekcje angielskiego zduńska wola, kursy angielskiego zduńska wola, szkoła tutor jacek bogdański, tutor bogdański zduńska wola, nauka angielskiego zduńska wola, szkoła językowa zduńska wola, tutor, jacek bogdański, lekcje angielskiego zduńska wola,