top of page

Moja

szkoła

Zajęcia odbywają się w lokalu przy głównej ulicy miasta, w sąsiedztwie Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. W najbliższej okolicy znajdują się dwa parkingi oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Moi
studenci

Wśród moich studentów znajdą Państwo dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, początkujących i zaawansowanych, osoby przygotowujące sie do egzaminów oraz tych, którzy język angielski wykorzystują w pracy. Indywidualne podejście lektora pozwala na realizację celów każdego studenta.

Nasz
cel

Podstawą kursów w mojej szkole jest sprecyzowanie indywidualnych celów dla każdego studenta oraz ich wspólne osiągnięcie, tak aby zarówno student jak i nauczyciel byli zadowoleni z efektów współpracy.

Lektor

Jacek Bogdański, główny lektor...

Wiecej

Nazywam się Jacek Bogdański i jestem nauczycielem języka angielskiego. Moja przygoda z językiem zaczęła się jeszcze w liceum, które objęte patronatem UNESCO oferowało swoim uczniom 6 godzin nauki języka tygodniowo – czyżby niedopatrzenie władz komunistycznych ;-). Krótko po ukończeniu szkoły średniej w 1979 r. mój nauczyciel zaproponował mi prowadzenie korepetycji z języka angielskiego, no i „wpadłem”. Ukończyłem Wydział Filologii Angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego, a następnie zacząłem uczyć tego języka w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Po 2 latach przeniosłem się do II Liceum Ogólnokształcącego, gdzie pracowałem przez 9 lat.

 

Przez te wszystkie lata prowadziłem również lekcje prywatne, a od 1991 r. prowadzę oficjalnie swoją szkołę TUTOR, która oprócz indywidualnych zajęć z młodzieżą szkolną i dorosłymi, współpracuje lub współpracowała z różnymi instytucjami, w tym z kilkoma bankami w Zduńskiej Woli, Izolacją - obecnie Icopal Sp. z o.o., jedną ze zduńskowolskich kancelarii prawniczych oraz zajmuje się językową obsługą firmy Findrewno – polskiego przedstawiciela fińskiej firmy HONKA.

 

Moja szkoła oferuje zajęcia indywidualne i grupowe dla młodzieży szkolnej i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania i oprócz nauki swobodnego komunikowania się w języku angielskim, przygotowuje również do egzaminów, np. Cambridge lub MEN. Grupy liczą maksymalnie 8 osób i są staranie dobrane pod kątem wieku i znajomości języka, co pozytywnie wpływa na atmosferę zajęć i przynosi relatywnie szybkie rezultaty.

Kotwica 2

angielski zduńska wola, szkoła angielskiego zduńska wola, szkoła języka angielskiego zduńska wola, lekcje angielskiego zduńska wola, kursy angielskiego zduńska wola, szkoła tutor jacek bogdański, tutor bogdański zduńska wola, nauka angielskiego zduńska wola, szkoła językowa zduńska wola, tutor, jacek bogdański, lekcje angielskiego zduńska wola,

bottom of page